Všechny zdravotnické organizace toto před Vámi tají! Zázračné ovoce, o jehož existenci a přínosech pro lidské zdraví ví jen málokdo!

Odborníci zjistili, že toto exotické ovoce léčí rakovinu a je 10.000x silnější než konvenční chemoterapie! Neváhejte a přečtěte si, o jakém ovoci je řeč. Pravděpodobně jste o něm nikdy ani neslyšeli!

Ano, máte pro Vás to pravé! Odborníci zjistili, že toto je ovoce, které léčí rakovinu a je 10.000x silnější než konvenční chemoterapie. Ale skutečná a ošklivá pravda je, že nechtějí abychom toto věděli, protože největší výrobci léků by už pak nemohli prodávat své výrobky. Podívejte se na níže uvedený článek a zjistěte více o tomto super zdravém ovoci! Jak jsme již zmínili, mnozí experti po celém světě si myslí, že je to nejsilnější anti-karcinogen na této planetě!

Otázka za milion dolarů – jaký je název tohoto ovoce? Guanabana, nebo ovoce stromového soursopu. Je to magický výrobek, který zabíjí rakovinové buňky.

Proč ho neznáte?

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

No, abychom k Vám byli upřímní, opravdu si myslíme, že za touto odpovědí stojí již existující zdravotnické organizace, které se zajímají o výrobu syntetických verzí, které jim umožňují vydělávat spoustu peněz. Nyní můžete však pomoc ostatním tím, že jim řeknete, že stačí pít šťávu z guanabany, čímž zabrání či vyléčí rakovinu. Chuť tohoto ovoce je vskutku příjemná a jeho použití nevede k závažným následkům chemoterapie. Dokonce si tento strom můžete zasadit na svém dvorku. A nejlepší je, že všechny části tohoto ovoce jsou užitečné.

Guanabana – fakta, která musíte znát!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Odborníci říkají, že Guanabana je strom nízkého růstu, a tak nevyužívá mnoho prostoru. V Brazíli je toto ovoce známe jako soursop, v Latinské Americe jako guanabana. Jeho plody jsou velké, sladké, konzumují se syrové, používají se k výrobě nápojů, pečiva atd. Zájem o tuto rostlinu je spojen s jejími silnými protirakovinovými účinky. Má mnoho dalších vlastností, ale nejzajímavější jsou právě jeho účinky z hlediska nádorů. Tato rostlina prokázala léčebný účinek vůči rakovině všech typů.

Odborníci se také domnívají, že rostlina je přírodní antibiotikum s širokým spektrem účinků a má silné antifungální a protiparazitické vlastnosti, které Vám pomohou regulovat hladiny krevního tlaku. Působí také jako antidepresivum, pomáhá při stresu a nervových poruchách. Zdrojem všech těchto informací je jeden z největších výrobců léků. Od roku 1970 provedl více než 20 laboratorních testů, které odhalují, že extrakt tohoto ovoce opravdu ničí maligní buňky u 12 typů rakoviny, včetně tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a pankreasu.

A budete se divit, když Vám řekneme, že sloučeniny tohoto stromu inhibují růst rakovinných buněk 10.000x účinněji než adriamycin (známý jako chemoterapeutické činidlo). A co je překvapivější – léčba extraktem guanabana ničí pouze rakovinné buňky, nikoliv ty zdravé.

Děkujeme za přečtení a pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet :-)!

thenatemaxproject.com

Vstoupit do diskuze