Jak poznat, že vás muž opravdu miluje?

Ne vždy se za slovy „miluji tě“ skrývají opravdové city. Ženy jsou moc rády, když jim muž vyznává lásku, ale ne každý muž bude sršet slovy sladkými, jako med. Zkrátka existují chlapi, kterým slova nepřipadají

Ne vždy se za slovy „miluji tě“ skrývají opravdové city. Ženy jsou moc rády, když jim muž vyznává lásku, ale ne každý muž bude sršet slovy sladkými, jako med.

Zkrátka existují chlapi, kterým slova nepřipadají až tak důležitá. A existují chlapi, kteří to se slovíčky umí tak sladce, že by člověk dostal z toho cukrovku. Pravdou je, že to, zda vás miluje, poznáte spíš podle činů, nikoliv podle řečí. Ale čas od času slyšet vyznání lásky je určitě príma.

Dělá si o vás starosti

Zakopnete a dělá si starosti, zda jste v pořádku. Praštíte se a dělá si starosti, jestli vám nic není. Ujede vám noční autobus a než aby vás nechal čekat na další, zaplatí vám raději taxíka nebo skočí do auta a dojede si pro vás. Zkrátka pokud mu nejste šumák, bude si o vás dělat starosti.

Co slíbí, to splní

Ne nadarmo se říká, že slovo dělá chlapa. Když vám něco slíbí, bude dělat třeba i kotrmelce, aby dostal svého slova. Pokud by přeci jen slib splnit z jakýchkoliv důvodů nemohl, bude mít pro to pádný důvod a omluvu.

Přemýšlí o budoucnosti

Říká se, že i největší bouřlivák zjihne, jakmile se zamiluje. Hovoří-li s vámi o společné budoucnosti a má různé plány, kterých jste i vy součástí, pak s vámi stoprocentně počítá a znamená to jen jediné – miluje vás.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Omluva mu nedělá problém

Všichni jsme jen lidé a občas pochybíme. Pokud se vás něčím dotkne, vypustí z pusy nějaký nesmysl, omluví se. I ten největší egoista je-li zaláskovaný, dokáže přiznat chybu a omluvit se ženě, kterou miluje.

Neublíží vám

Muž, který opravdu miluje ženu, se ze všech sil snaží, aby byla šťastná a spokojená. Vaše štěstí je i jeho štěstí. Nikdy k vám nebude vulgární a nikdy vás nenapadne fyzicky.

Jste pro něj prioritou

Řeči, že všechny ženy jsou stejné a všichni muži jsou stejní, vymysleli lidé, kteří nikdy nepoznali skutečnou lásku. Miluje-li vás, budete pro něj vždy prioritou číslo jedna.

Zajímá ho váš názor

Váš názor mu není lhostejný a mimo jiné vás ve všem podpoří. Nebude vás zrazovat od vašich záměrů, když se mu nebude něco zdát OK, řekne vám to, ale nebude vám nic přikazovat nebo vás omezovat. Bude k vám chovat respekt.

Obrázky: pixabay.com

Vstoupit do diskuze