Odstraňte z Vašeho těla toxiny a to jen během 3 dnů! Tato metoda efektivně a rychle odstraňuje nejenom přebytečné tuky, ale i nadměrné zásoby vody!

Chcete rychle zhubnout, zvýšit svou hladinu energie, či pročistit plíce, protože jste nedávno přestali kouřit, či naopak jste stále ještě kuřák? Pak doporučujeme tuto metodu přírodní detoxikace!

Myslím, že všichni víme, jak je pro nás a pro naše zdraví důležité konzumovat zdravé potraviny. I přesto si však všichni někdy dopřáváme nezdravé jídlo, což je pro naše zdraví špatné. A nejhorší na tom všem je, že je zkrátka nemožné tomu „delikátnímu jídlu“ říct NE!

Pokud chcete změnit své stravovací návyky, nejlepší možností je snížit Vaše touhy po zpracovaných potravinách a začít s detoxikačním procesem. V tomto příspěvku Vám ukážeme návod na nejúčinnější třídenní detoxikační léčbu!

No, nejprve si řekneme ještě pár věcí. Než začnete používat tuto metodu detoxikace, musíte přestat konzumovat mléčné výrobky 2 dny před tím, než vůbec začnete. Důvodem je to, že mléčné výrobky jsou pomalu tráveny, a tak mohou bránit dosažení očekávaných výsledků z detoxikace těla. Tělo musí být čisté od všech škodlivých toxinů, které se nacházejí v mléčných výrobcích.

Tato metoda detoxikace má však ještě jednu důležitou výhodu! Pomůže Vám vyčistit Vaše plíce! Jste-li tedy minulý, či současný kuřák, pak Vám tuto metodu doporučujeme ještě více!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

  1. V noci před tím, než začnete s očistným procesem, vypijte 1 šálek bylinného projímadla. Toto projímadlo Vám pomůže s vyčištěním střev od škodlivých toxinů a přebytečného odpadu, který může způsobovat zácpu. Měli byste také vědět, že Vaše plíce by neměly být přetěžovány blokádami v těle, které by mohly rušit proces detoxikace.
  2. Připravte si citrónovou šťávou. Směs ½ šálku vody s citrónovou šťávou ze 2 celých citrónů pijte vždy před snídaní. Tento přírodní nápoj pomáhá při trávení silných alkalických potravin, a pomáhá tak rychleji regenerovat plíce.
  3. Zatímco snídáte, ujistěte se, že pijete 1,5 šálku grapefruitového džusu. Jen v případě, že se nedokáže sžít s chutí grapefruitového džusu, můžete do něj přidat trochu vody, nebo jej nahradit ananasovým džusem. Ananas a grapefruit jsou bohaté antioxidanty, které udržují Váš dýchací systém zdravý.
  4. Poté, po snídani, vypijte 1 až 1,5 šálku čisté mrkvové šťávy. Tato šťáva, mezi snídaní a obědem, je velmi důležitá, neboť pomůže alkalizovat Vaše tělo, zatímco detoxikujete svůj organismus. Mrkev je nabitá betakarotenem, který tělo mění na vitamín A. To je důvod, proč je mrkev velmi prospěšná pro dýchací cesty.
  5. K době obědu vypijte 1,5 šálku draselné šťávy, protože draslík je silný antioxidant, který je skvělý pro čištění těla, zvláště pokud je konzumován v tekuté formě. Jak na to?  Odšťavněte si celer, petržel, mořské řasy, mrkev a špenát.
  6. Pijte 1 šálek hlízového čaje, jednu hodinu před večeří! Tento čaj pro čištění hlenu je nabitý zdravými živinami, jako jsou zázvor, šípek a máta peprná. Tyto byliny jsou mimořádně užitečné a prospěšné proti vytváření hlenu, ucpanému nosu a kongesci. Tento čaj najdete ve všech supermarketech a v místních obchodech se zdravou výživou.
  7. Vypijte 340 ml čisté brusinkové šťávy, než půjdete spát. Pomůže Vám proti bakteriím v plicích, které mohou působit infekci. Brusinková šťáva je nabitá antioxidanty a je velmi přínosná pro Vaši krev i moč.

Děkujeme za přečtení, opravdu doufáme, že se Vám tento příspěvek líbil, a tak ho nezapomente sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

healthandhomeremedies.com

Vstoupit do diskuze