Jakmile si přečtete tento článek, budete chtít s tímto pytlíčkem na hrudi spát každý den!

Už jste někdy slyšeli o kafru? Kafr je bílá krystalická látka, která je extrahována z vavřínového dřeva a je součástí mnoha různých kosmetických přípravků, jako jsou oleje, mýdla a krémy. Kafr má mnoho dobrých vlastností pro lidské zdraví.

Už jste někdy slyšeli o kafru? Kafr je bílá krystalická látka, která je extrahována z vavřínového dřeva a je součástí mnoha různých kosmetických přípravků, jako jsou oleje, mýdla a krémy. Kafr má mnoho dobrých vlastností pro lidské zdraví. Má svěží a lehce hořkou chuť.

Měli byste však být velmi opatrní při jeho použití, protože je to velmi silný přírodní produkt, který může jednoduše podráždit Vaši pokožku. Tato přísada také funguje jako analgetikum, což pocítíte např. tehdy, když si kafr rozetřete po kůži. Poté budete mít v této oblasti lehký pocit necitlivosti.

Jaké má kafr zdravotní přínosy?

Zlepšuje váš oběh

Tato složka je velmi užitečná pro lidi, kteří mají problémy s křečovými žilami.

Funguje dobře jako trávicí pomůcka

Tato složka je také velmi užitečná při prevenci zánětů a při problémech s plynatostí a nadýmáním. Zlepšuje proces trávení a zrychluje Váš metabolismus.

Při respiračních potížích

Lidé používají kafr při léčbě respiračních problémů. Stačí si ho pouze pověsit na hruď např. ve váčku, zatímco spíte. Tento váček Vám pomůže zmírnit kašel a vyčistit plíce.

Jak byste měli kafr správně používat?

Za prvé, měli byste si sehnat kafrovou tyčinku. Tu byste měli umístit do váčku a zavěsit kolem krku. Váček by měl být umístěn přímo na prsou.

Existuje však i jiný způsob!

Stačí si vzít nádobu naplněnou horkou vodou. Poté přidat do něj kafrovou tyčinku a počkat, než se roztaví. Poté byste měli vdechovat výslednou páru, zatímco budete mít hlavu přikrytou ručníkem. Ujistěte se, že nejsou v ručníku žádné díry, ať Vám pára zbytečně neuniká. Vaše dýchací cesty a plíce budou takto jednoduše a účinně očištěny.

Protizánětlivé vlastnosti

Tato přísada je velmi užitečná pro zmírnění svalové bolesti. Takže je to vynikající nástroj pro lidi s namoženými svaly. Pracuje také jako analgetikum. Aplikujete-li ho tedy na bolestivou oblast, ta následně znecitliví, a bolest se tím pádem uklidní.

Můžeme také zmínit, že tato složka je velmi užitečná při léčbě svalových křečí a svalových kontrakcí. Můžete použít např. kafrový olej k masáži všech druhů svalových problémů, nervových poruch a ke kontrole epileptických záchvatů.

Protiplísňové vlastnosti

Tato složka funguje i v boji proti houbám a dalším kožním problémům. Pokud však máte otevřené rány, neměli byste tuto složku používat, protože je velmi silná a může danou oblast jednoduše podráždit.

Jak můžete vidět, kafr dokáže vyčistit Vaše dýchací cesty a plíce, potlačit chronický kašel a poskytnout i mnohé další přínosy pro Vaše zdraví.

Díky za přečtení! Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte se o něj podělit se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze