10 úžasných triků do domácnosti, které Vám pomohou ušetřit mnoho peněz. Jednoznačně by je měl znát každý, kdo není ještě milionář!

Internet je skvělé místo, které Vám může ukázat a poradit, jak opravit věci z pohodlí Vašeho domova. Zde je 10 triků, které Vám ušetří nejen desítky tisíc korun, ale také spoustu času, který pak můžete strávit mnohem příjemněji.

Internet je skvělé místo, které Vám může ukázat a poradit, jak opravit věci z pohodlí Vašeho domova. Zde je 10 triků, které Vám ušetří nejen desítky tisíc korun, ale také spoustu času, který pak můžete strávit mnohem příjemněji.

Bolest v krku

Jezte čokoládu samotnou, nebo se sklenicí teplého mléka, abyste si nejen ulevili od bolesti, ale zároveň Váš zanícený krk i vyléčili.

Použijte špagety jako zápalky

Pokud budete potřebovat světlo v tmavé místnosti, ale nemáte přitom žádné zápalky, takové špagety Vám jednoduše pomohou a zápalky skvěle nahradí.

Jak obnovit krásu a funkčnost starých CD a DVD?

Máte-li důležité soubory na poškrábaných CD a DVD, stačí je přetřít banánem, který dokonale zakryje a zacelý jakékoliv škrábance. Budete překvapení, jak Vám začnou disky opět fungovat.

Odstraňte vodní skvrny na kuchyňském stole

Pokud na stole máte vodní skvrny, kterých se neumíte zbavit, aplikujte na ně trochu majonézy, počkejte 20 minut a pak jej setřete troškou vody. Uvidíte, že skvrny zmizí raz dva.

Uhaste oheň ve Vaší kuchyni

Pokud se oheň náhle rozšířil do Vaší kuchyně, stačí ho posypat solí. Možná budete překvapení, ale sůl oheň okamžitě uhasí.

Ekologicky udržitelný reproduktor

Místo toho, abyste utratili desítky tisíc za ty nejlepší reproduktory, úplně postačí, když umístíte Váš smartphone do misky. Zaručujeme Vám, že budete příjemně překvapeni, jak hlasitý najednou bude.

Věděli jste, jak užitečné může být otevírání u plechovky?

K zavěšení obrázků na zdi můžete použít otvírání z plechovky. Vskutku jednoduché a přitom inovativní, že?

Vicks rozpustný horký nápoj dokáže Vašeho psa odradit od  kousání Vašich věcí

Všichni milujeme štěňata, dokud nevidíme, jak nám žvýkají nábytek a naše oblíbené věci. Chcete-li tomu zabránit, stačí pouze ta pro Vaše mazlíčky „nejchutnější“ místa posypat trochou rozpustného horkého nápoje od Vicks a Váš mazlíček bude mít problém se k těmto místům už jen přiblíží. Jak je to možné?  Atypická vůně Vicksu zkrátka pejskům úplně nelahodí.

Zabraňte znečištění kufru Vašimi botami

Obalte své boty čepicí na koupání, nebo do plastového sáčku. Tak jednoduše zabráníte znečištění kufru a ostaních věcí. Zabere Vám to jen pár sekund!

Otravují Vás komáří kousnutí?

Aplikujte na postiženou oblast průhledný lak na nehty, zbavíte se tak účinně a rychle svědění.Opravdu doufáme, že pro Vás bude tento článek užitečný. Zda-li se Vám líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze