Začaly se Vám objevovat šedé vlasy? No tak jim hodně rychle zamávejte na rozloučenou s tímto mocným přírodním přípravkem!

Šediny jsou dnes velice běžnou záležitostí. Je to zkrátka známka stárnutí, nicméně i přesto to mnoho lidí považuje za ošklivé. Dnes Vám proto přinášíme 100% účinnou přírodní metodu, jak na šedivé vlasy vyzrát!

Šedé vlasy jsou dnes velice běžnou záležitostí. Je to zkrátka známka stárnutí, ale i přesto to mnoho lidí považuje za ošklivé. To je také důvod, proč téměř každý, komu se šedé vlasy objeví, se jich snaží určitým způsobem okamžitě zbavit. Někteří volí metodu obarvení vlasů, či použití jiných prostředků pro zakrytí šedin. Avšak všechny tyto produkty jsou škodlivé pro tělo, protože ve valné většině obsahují nebezpečné chemikálie, které mohou zničit buňky na pokožce hlavy, což může vést až k trvalému poškození Vašich vlasů.

Dnes Vám však nabízíme přírodní řešení, které nezničí Vaše vlasy ani nepoškodí pokožku hlavy. Nejprve ale musíte pochopit důvody, proč se šedé vlasy vlastně objevují.

1. Dědičnost

Šedé vlasy mohou být zakódovány ve Vašich genech. Pokud máte ve Vaší rodině historii šedých vlasů, máte větší pravděpodobnost, že dojde k předčasnému šedivění.

2. Stres

Asi největším činitelem vzniku šedých vlasů je stres! Pokud jste neustále stresováni, nebo nedopřejete Vašemu tělu v noci dostatek odpočinku, měli byste se smířit s předčasným šedivěním Vašich vlasů.

3. Životní styl

Váš životní styl určuje, kdo jste. Pokud konzumujete příliš mnoho nezdravého jídla a nedostáváte do těla potřebné vitamíny, minerály a vlákninu, Vaše vlasy se dehydratují a bez potřebných ingrediencí začnou postupem času šedivět.

4. Věk

Šedé vlasy Vám připomínají, že pomalu, ale jistě stárnete. Stárnutí způsobuje, že vlasové folikuly ztrácejí pigmentaci, protože pigmentová buňka odumře a melanin se stává transparentnějším.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Trik pro zvrácení šedivění Vašich vlasů!

Kokosový olej je dobře známý pro svou nutriční hodnotu a přímo zázračné vlastnosti.

Kokosový olej je vskutku skvělý pro Vaše vlasy, protože je bohatý na sacharidy, zdravé tuky, vitamíny a minerály, které vlasy potřebují. Tyto ingredience vracejí vlasům hydrataci, potřebnou výživu a přirozenou pigmentaci vlasů, díky čemuž jsou vlasy lesklé a hedvábné. Toto je osvědčený prostředek, jak se vypořádat se šedinami!

Jak správně kokosový olej používat?

Nejprve si dejte 2 až 3 PL kokosového oleje do misky a poté ho ohřejte po dobu 20 vteřin v mikrovlnné troubě. Pak olej jemnou masáží aplikujte na pokožku hlavy a po celé délce Vašich vlasů. Nechte působit alespoň po dobu 10 minut, aby se olej dobře vstřebal do vlasových folikul a pak důkladně opláchněte za pomocí běžného šampónu a kondicionéru.

Tip! Abyste předešli mastným vlasům v důsledku použití kokosového oleje, doporučujeme vlasy opláchnout vodou s citrónovou šťávou, která dokonale odmašťuje.

Tento postup byste měli opakovat denně, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků.

Tato léčba navrátí Vašim vlasům přirozený lesk i sílu!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

zonnews.com

Vstoupit do diskuze