Nemáte čas, ale pokaždé byste chtěla vypadat dokonale? Pak se podívejte na těchto 12 časově úsporných triků, díky nimž vždy budete krásná a upravená!

Průměrná žena stráví každý den zhruba 55 minut svého času úpravou vzhledu.

Vzhledem k tomu, že si myslíme, a pravděpodobně nejsme sami, že je to příliš, rozhodli jsme se Vám dnes představit triky, které Vám ušetří čas velmi nečekanými prostředky. Navíc Vám většina těchto doporučení ušetří i peníze!

Prodlužte výdrž Vaší manikúry

Zakrytí nehtů Shellacem, nebo gelem je skvělá věc, ale tento druh manikúry odrůstá velmi rychle. Díky tomu pak musíte znovu navštívit svou manikérku. Třpytivý lak na nehty Vám však pomůže pozdržet návštěvu po nějakou dobu. Vše, co musíte udělat, je použít ho na odrostlou část Vašich nehtů.

Zachraňte knoflík před pádem z Vaší košile

Pokud se chystáte vyrazit ven, ale máte pocit, že jeden z knoflíku na košili vypadne, aplikujte na něj nějaký bezbarvý lak na nehty (jak je znázorněno na obrázku výše).

Prodlužte životnost Vašich tekutých stínů

Toto tajemství nefunguje se všema linkama, ale existuje šance, že bude pracovat s těma Vašima. Když aplikátor přestane dělat jasné čáry, vyjměte ho a vložte jej zpátky druhým koncem, jako je na obrázku. Budete mít linky jako nové!

Složte si oblečení pro hezčí začátek Vašeho dne

Ranní pokusy najít konkrétní oděv v zásuvce dokáží podráždit i jinak klidného mnicha. Složte své oblečení proto tak, jak je znázorněno na obrázku, a budete se moci jen jedním pohledem podívat, jaké možnosti máte. Také nebude třeba tak často reorganizovat a uklízet Váš šatník.

Konturujte rychle

Pokud si myslíte, že konturování je zdlouhavá činnost, budete mít radost z tohoto triku. Na obličej nakreslete dvě 3 (jak je znázorněno na obrázku), které poté jemně a důkladně vetřete do pleti.

Přeměňte dlouhý pásek v módní kousek

Volný konec pásku je někdy poměrně dlouhý, takže se musíte rozhodnout, co s ním udělat. Ani jedno z řešení často není esteticky pěkné. Existuje však jednoduchý způsob, jak přeměnit dlouhý pásek v módní a jedinečný kousek. Úplně postačí, když spojíte dlouhý konec v uzel. Jak můžete vidět výše, vypadá to opravdu skvěle.

Vytvořte si štětec 2v1

Větrné kartáče jsou velmi vhodné pro velmi jemné očištění make-upu nebo prášku. Pro ty, kteří se stále ptají, zda potřebují tento typ kartáče, může být tento způsob, viz. obrázek výše, velmi nápomocný.

Prodlužte dobu působení Vašeho parfému

Nemusíte nosit láhev parfému s sebou po celý den, pokud nejprve aplikujete na pokožku něco zvlhčujícího. Například vazelína může být velkým pomocníkem. Po nanesení vazelíny na kůži, aplikujte parfém. Uvidíte, že Vám pak vydrží celý den!

Uvolněte si ruce zatímco si fenujete vlasy

Když máte nedostatek času, i samotné držení fénu Vám krade drahocenné minuty. Pokuste se najít proto místo, kde ho můžete zavěsit a udržet ve vzpřímené poloze.

Zbavte se rychle pučícího akné

Pokud se Vám objeví neočekáváný pupínek, aplikujte na něj čiré oční kapky. Zúží kapiláry a pupen se okamžitě zmenší.

Urychlete sprchu

Neztrácejte čas regulací teploty vody ve sprše! Najděte pro Vás tu nejlepší teplotu a vyznačte ji vodotěsnou značkou přímo na kohoutku (jak je znázorněno na obrázku). Namísto značek můžete použít i samolepku.

Namalujte se během chvilky

V takovém případě zvolte zvýraznění Vašeho obočí. To je vše! I tak málo Vám pomůže vypadat přirozeně hezky a zároveň upraveně.

Zdroj: brightside.com

Vstoupit do diskuze