Vsadíme se s Vámi, že i Vy celý svůj život sedíte na záchodě špatně! Zde je návod, jak byste to měli dělat správně :-)

Abychom byli upřímní, opravdu si myslíme, že "Západní" záchod, ten, který všichni známe, může být zodpovědný za mnoho zdravotních problémů, jako jsou např. hemoroidy, zácpa, IBD (zánětlivé onemocnění střev), apendicitida, a dokonce i srdeční záchvaty. A nejsme sami, kdo to tvrdí! Odborníci radí, jak byste měli sedět správně :-)!

Abychom byli upřímní, opravdu si myslíme, že „Západní“ záchod, ten, který všichni známe, může být zodpovědný za mnoho zdravotních problémů, jako jsou např. hemoroidy, zácpa, IBD (zánětlivé onemocnění střev), apendicitida, a dokonce i srdeční záchvaty. A nejsme sami, kdo to tvrdí! Mnozí odborníci po celém světě tvrdí, že pokud prozkoumáte data, existuje mnoho důkazů, že je to vskutku pravda! Moderní toaleta nás donutila změnit pozici, kterou používáme k vyprazdňování našich střev, což změnilo celkovou anatomii našeho těla!

No, pravděpodobně Vás nikdy nenapadlo, že by to mohl být problém, že? Rádi bychom Vás požádali, abyste se teď zamysleli, jak vlastně sedíte na toaletě. Jsme si docela jistí, že používátě klasickou metodu 90 stupňů, že? No, měli byste vědět, že je to nejnebezpečnější pozice!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Zde je to, co potřebujete vědět! V 90stupňové pozici (úhel, v němž jsou boky ohnuté) je přirozený průchod Vašich střev narušen a doslova utěsněn. Pouze díky zbytečnému namáhání proti fyzikálním zákonům se Vám podaří dokončit proces. Odborníci také tvrdí, že v nejhorším případě to může vést až k zácpě, podrážděným střevům, hemoroidům, a dokonce i k rakovině tlustého střeva.

Jak tedy správně sedět?

Měli byste určitě vyzkoušet pozici 35 stupňů! Zde je to, co potřebujete vědět! Tzv. 35stupňová pozice je zcela odlišná, neboť v tomto případě, vše má svůj přirozený směr. Tato pozice v minulosti zcela běžná a mezi mnoha kulturami je učena od dětství do dnes. Západní svět však vymyslel metodu 90 stupňů z přesvědčení, že jde o civilizovanější způsob.

I přesto, že jsou toalety uzpůsobeny zejména pro metodu 90 stupňů, nemusíte mít strach! Poradíme Vám jeden malý trik: stačí si položit nohy na stoličku (nebo krabici) :-). Doporučujeme tento jednoduchý trik zkusit, uvidíte, že vše bude probíhat znatelně jednodušeji!

Děkujeme za přečtení a nezapomeňte sdílet :-)!

herbalhouse365.com

Vstoupit do diskuze