Tyto zázračné 4 byliny byste měli zahrnout do svého jídelníčku. Je vědecky dokázáno, že ochrání Váš mozek od Alzheimeru, deprese, úzkosti a mnohem více!

Deprese, úzkost a Alzheimerova choroba jsou těžké onemocnění, které postihují mozek a způsobují progresivní a nenapravitelné neurologické problémy, které snižují Vaše mentální funkce. U následujícíh 4 bylin bylo vědecky prokázáno, že pomáhají léčit i preventivně předcházet těmto problémům.

Deprese, úzkost a Alzheimerova choroba jsou těžké onemocnění, které postihují mozek a způsobují progresivní a nenapravitelné neurologické problémy, které snižují Vaše mentální funkce. V závěrečných fázích mohou tyto nemoci způsobit změnu Vaší osobnosti a chování. Existuje mnoho způsobů konvenční léčby těchto problémů, které často nefungují, ale měli byste vědět, že existují přírodní léky, které pomáhají uklidnit Váš nervový systém a řídit Vaše stresové hladiny předtím, než dojde k poškození.

U následujících 4 bylin bylo vědecky prokázáno, že dokáží léčit úzkostlivost, deprese a Alzheimerovu chorobu!

GINKGO BILOBA

Tato bylina je již dlouhou dobu užívána pro své léčivé vlastnosti. Obsahuje vzácné antioxidanty známé jako terpenoidy, které pomáhají zabránit poškození orgánů a zlepšují zdraví Vašeho srdce. Ginkgo pomáhá zlepšit Váš oběh a paměť, a je vysoce doporučena pro pacienty trpící demencí. Bylina pomáhá zlepšit tok kyslíku do mozku a vyživovat nervové buňky postižené demencí.

Gingko biloba jakožto doplněk stravy má stejný účinek jako tradiční léky na Alzheimerovu chorobu, zatímco extrakt z ginkga je známý tím, že snižuje úzkostné poruchy. Tato bylina pomáhá také zlepšit Vaši schopnost vizualizovat a zabraňuje vzniku makulární degenerace související s věkem.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

ROZMARÝN

Rozmarýn má neuvěřitelné účinky na paměť a byl používán ke zlepšení soustředěnosti již po staletí. Studie provedená na univerzitě v Severním Umbrii zkoumala účinky rozmarýnového oleje a dalších dvou druhů olejů na 60 účastnících a výsledky byly neuvěřitelné. U subjektů vystavených rozmarýnovému esenciálnímu oleji se výrazně snížila úroveň stresu a měly nižší tělesné poškození volnými radikály. Měli také nižší úrovně zánětů a obecně se cítili mnohem lépe než ostatní skupiny. Zařaďte proto do svého jídelníčku nějaký ten rozmarýn, nebo pravidelně konzumujte šálek čaje z rozmarýnu, a vychutnejte si tak plný užitek této byliny.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

ŽENŠEN

Ženšen má silné mozkové vlastnosti, které pomáhají snížovat záněty a zlepšují Vaši náladu. Panax ginseng je asijský druh ženšenu, který je považován za ten nejvíce tělu prospěšný. Každodenní užívání doplňku ženšenu po dobu 3 měsíců u pacientů s Alzheimerovou chorobou pomáhá zvýšit jejich kognitivní funkci. Zároveň je bylina také používána jako přírodní lék proti ADHD a ADD.

LISTY MÁTY

Máta je bylinka s četnými přínosy pro Vaše zdraví – pomáhá upokojit žaludek, léčit zápach a zlepšit celkové zdraví. Mátové listy lze žvýkat nebo konzumovat ve formě čaje. Podle studie, která zkoumala účinky listů máty na funkci mozku, pomáhají zlepšit uvažování, schopnost řešit problémy, zvyšují kapacitu paměti a zároveň zlepšují celkovou funkci mozku. Již jen samotné vdechnutí vůně této byliny snížuje úzkost, uklidňuje Vaši mysl, snižuje únavu, současně zvyšuje hladinu kyslíku v krvi a reguluje krevní tlak.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze