S tímto jednoduchým trikem už nikdy nepocítíte bolest při nošení vysokých podpatků! Budete si je moc zkrátka vzít kdykoliv, se Vám bude chtít!

Také rádi volíte vysoké podpatky, když jdete večer někam s přáteli? Známe mnoho dívek a žen, které mají problémy s nepohodlnými vysokými podpatky, ale stále je nosí. Proč? Protože vypadají skvěle ve vysokých podpatcích! Zde Vám proto přinášíme pár triků, jak si efektivně a jednoduše poradit!

Zdravíme dámy! Jak se dneska máte? Rádi bychom se Vás zeptali na jednoduchou otázku – volíte rádi vysoké podpatky, když jdete večer někam s přáteli? Známe mnoho dívek a žen, které mají problémy s nepohodlnými vysokými podpatky, ale stále je nosí. Proč? Protože vypadají skvěle ve vysokých podpatcích!

Podle průzkumu prováděného Americkou podiatrickou léčebnou asociací (APMA), v níž bylo zkoumáno 1000 amerických dospělých ve věku 18 let a starších, se zjistilo, že téměř polovina všech žen (49 %) nosí vysoké podpatky, i když většina nositelek (71 %) si stěžuje, že tyto boty ubližují jejich nohám.

No, zdá se, že tyto nálezy odpovídají starému rčení aneb „Pro krásu se musí trpět.“. Dokonce ani chronické nepohodlí však neodradí ženy od nákupu vysokých podpatků, které milují. Průměrná žena, která má ráda vysoké podpatky má v průměru až devět párů! Vědci se zeptali, co dělají, když je nohy bolí, a téměř polovina žen odpověděla, že stejně bude nosit vysoké podpakty, protože se jim zkrátka líbí.

Kdykoli nosíte boty, které jsou těsné, nebo omezují přirozený tvar Vaší nohy, je dokázáné, že Vám to bude působit bolesti. A co teprve, když přijdou na řadu vysoké podpatky, to obvykle bolest rychle vystupňuje. Kromě toho, že omezujete svou nohu, zvyšujete také váhu v oblasti, která je omezena, takže nejen že drtíte své prsty, Vy je drtíte a ještě na ně kladete ohromnou zátěž, to je to, kde začíná a končí celý problém.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Dámy, měli byste být opatrné! Už víte, že vysoké podpatky nezpůsobují puchýře, ale určitě je zhoršují. Jak výška paty, tak i struktura celé boty mohou hrát určitou roli. Takže pokud máte na sobě vysoké podpatky, je pravděpodobné, že jste již zaznamenali další dva běžné problémy: kuří oka a mozoly. Tyto zesílené vrstvy mrtvé kůže se obvykle vyskytují na prstech nebo stranách chodidla a jsou tělem tvořeny jako ochrana nohou před „útokem“, a v tomto případě jsou Vaše boty „útočníkem“. Tlak z obuvi, která není docela vhodná, je tedy často problémem!

Dámy, neměli byste mít strach, protože existuje řešení toho bolestivého problému!

V tomto článku Vám ukážeme několik jednoduchých triků, které Vám pomohou ulehčit Váš život. Váš problém bude vyřešen navždy, protože kouzlo nespočívá pouze ve svázání třetího a čtvrtého prstu gumičkou.

Podívejte se na níže uvedené video s vhodnými triky a nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

wattalyf.com

Vstoupit do diskuze