Tato zázračná pleťová maska Vás omladí až o 10 let a to jen během 5 minut! Doporučujeme vyzkoušet!

Vzhledem k tomu, že se první známky stárnutí objevují na obličeji vcelku brzo, někteří lidé se kvůli tomu např. přestávají smát, aby zabránili objevení vrásek, ze začátku zejména těch mimických. Bohužel, neexistuje však skutečně mnoho účinných způsobů léčby vrásek nebo produktů. My Vám však dnes přinášíme přírodní řešení!

Vzhledem k tomu, že se první známky stárnutí objevují na obličeji vcelku brzo, někteří lidé se kvůli tomu např. přestávají smát, aby zabránili objevení vrásek, ze začátku zejména těch mimických. Bohužel, neexistuje však skutečně mnoho účinných způsobů léčby vrásek nebo produktů. Co si budeme povídat, botox není skutečné řešení a ani ty nejdražší krémy nedokáží zpomalit proces stárnutí. Nicméně Vám dnes ukážeme přírodní lék, který Vám pomůže se zbavit všech viditelných vrásek na Vaší tváři a zabránit tomu, aby se objevily nové!

Domácí maska ​​proti vráskám, kterou pro Vás dnes máme, je nejlepší přírodní řešení proti známkám stárnutí na obličeji. Pomůže Vám udržet Vaši pokožku vyživenou a hydratovanou, díky čemuž bude vypadat mladší. Maska se dá docela snadno připravit a do Vaší kapsy nebude sahat daleko.

Co budete potřebovat?

  • 1 vaječný bílek
  • ½ ČL citrónové šťávy

Jak na to?

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Oddělte si 1 vaječný bílek od žloutku, pak ho rozetřete do misky a přidejte citrónovou šťávu. Pokračujte ve šlehání po dobu několika minut, dokud nezískáte homogenní směs.

Jakmile budete mít masku ​​připravenou, umyjte si obličej vodou a mýdlem, a aplikujte ji. Masírujte obličej prsty jemně kruhovými pohyby a nechte masku působit. Po chvilce zjistíte, že se rychle vysuší. Po přibližně 5-10 minutách masku opláchněte teplou, nebo studenou vodou a nakonec použijte svůj oblíbený hydratační krém. Opakujte léčbu 3-4x týdně, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.

Pravidelné užívání této masky způsobí, že tvář bude vypadat mladší a hydratovaně. Pokud chcete zůstat mladí, nezapomeňte se trochu uvolnit a zmírnit stres, který je největším činitelem stárnutí. Snažte se být obklopeni pozitivními lidmi, více se smát a odpočívat min. po dobu 7-8 hodin přes noc. Jezte zdravou stravu a zůstaňte fyzicky aktivní, jedině tak se obloukem vyhnete známkám stárnutí kůže.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze