Zde Vám přínášíme levný a jednoduchý trik, jak si vyrobit domácí přírodní osvěžovač vzduchu, vhodný do jakékoli místnosti. Vaše toaleta už tak nikdy nebude cítit!

Také chcete mít hezky vonící koupelnu, že? Zvláště hned po jejím použití. Dnes Vám proto přinášíme trik, jak docílit příjemně a čerstvě vonící koupelny, aniž byste utráceli příliš mnoho peněz za všelijaké drahé čistící prostředky či osvěžovače vzduchu!

Také chcete mít hezky vonící koupelnu, že? Zvláště hned po jejím použití. Co když Vám řekneme, že můžete mít příjemnou a čerstvě vonící koupelnu, aniž byste utráceli příliš mnoho peněz za všelijaké drahé čistící prostředky, osvěžovače vzduchu a další věci? Tyto produkty navíc obvykle obsahují velké množství škodlivých chemických látek a toxinů.

Každopádně se nebojte, neboť můžete mít hezky vonící koupelnu s touto přírodní metodou! V tomto článku Vám ukážeme jednoduchý a velmi levný způsob, jak Vaši koupelnu udržet navždy čerstvě vyvoněnou!

Jedná se o velmi jednoduchou metodu, jak vytvořit přírodní osvěžovač vzduchu pro jakýkoli pokoj ve Vašem domě, např. koupelnu, či toaletu. Jak jsme řekli, tato metoda je velmi užitečná a efektivní. Co je nejdůležitější? Jde zcela o přírodní vůni, bez jakékoliv chemie. Neobsahuje chemikálie ani toxiny, jako komerční osvěžovače vzduchu a nebude Vás ani moc stát.

Domácí přírodní osvěžovač pro Vaši toaletu!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Jak jsme řekli, tento osvěžovač je velmi jednoduchý a snadno vyrobitelný a vše, co potřebujete, jsou jen tyto 2 přísady.

Co budete potřebovat?

  • Toaletní papír
  • Esenciální olej

Jak na to?

Vnitřní stranu role toaletního papíru potřísněte několika kapkami esenciálního oleje. Vůně Vám vydrží dlouhou dobu, respektive dokud nespotřebujete celou roli papíru.

Můžete použít různé druhy esenciálních olejů. Poznámka! U rolí toaletního papíru, který nepoužíváte současně, můžete také použít éterický olej. Budete ohromeni výsledky. Vaše koupelna bude provoněna čerstvou a svěží vůní, která vydrží vskutku dlouho. Váš toaletní papír bude také cítit pěkně, takže si nikdo nebude vědom Vašeho „malého tajemství“.

Opravdu doufáme, že se Vám tento příspěvek líbil, a tak ho nezapomenete sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze