Odstraňte veškerou negativní energii ze svého domova, postačí Vám k tomu tento jednoduchý trik!

Negativní energie ve Vašem domě není zrovna věc, kterou byste chtěli zažít. Domov je posvátné místo, kde očekáváte klidnou atmosféru, a proto Vám přinášíme trik, jak se jí rychle zbavit!

Negativní energie ve Vašem domě není zrovna věc, kterou byste chtěli zažít. Domov je posvátné místo, kde očekáváte klidnou atmosféru, ale někdy může do Vašeho domova vstoupit negativní energie a způsobit řadu problémů, které mohou ovlivnit Váš život v každém segmentu. Naštěstí existuje mnoho jednoduchých způsobů, které Vám pomohou zbavit se špatných vibrací.

Rituál, který dnes představíme, dokáže odhalit negativní energii ve Vašem domě a zabránit tomu, aby se vrátila zpět. Metoda je velmi snadná k přípravě a pomůže Vám obnovit klid a rovnováhu ve Vašem domě.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Co budete potřebovat?

  • 7 stroužků česneku
  • 7 bobkových listů
  • 1 l minerální vody
  • 1 nálevku
  • 1 malou láhev s korkovým uzávěrem

Jak na to?

Přidejte minerální vodu do lahvičky pomocí trychtýře, přidejte česnek a bobkový list a dobře láhev uzavřete. Pak skryjte láhev ve skrytém rohu Vašeho domu, kde ji nikdo neuvidí, a ujišťujeme Vás, že to rychle odstraní všechny špatné vibrace.

Tato metoda je používána k boji s negativními energiemi již po dlouhou dobu. Je naprosto přirozená a ochrání Vaše duševní i fyzické zdraví. Stačí to jen vyzkoušet, pokud máte podezření na negativní energii ve Vašem domě a garantujeme Vám, že budete ohromeni výsledky!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze