Víte, jak účinně srazit teplotu Vašim dětem, aniž byste museli použít léky? Použijte tento vskutku účinný trik, který zabere do 5 minut!

Mnoho rodičů panikaří, kdykoli vzroste tělesná teplota jejich dítěte nad optimum. Není divu, horečka je běžně považována za symptom infekce. Dnes Vám proto poradíme, jak se s ní efektivně a rychle vypořádat!

Mnoho rodičů panikaří, kdykoli vzroste tělesná teplota jejich dítěte nad optimum, protože horečka je běžně považována za symptom infekce. Není to však vždy! Horečka může být známkou mnoha dalších problémů. Pokud se u Vašeho dítěte objevila horečka, vezměte své dítě k lékaři, který dokáže zjistit bez problému, co Vaše dítě trápí a zvolit pro něj vhodnou léčbu. Nicméně, jestliže horečka udeří přes noc, nebo jste na dovolené, existuje několik jednoduchých domácích prostředků, které mohou pomoci alespoň dočasně.

Jak na to?

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Brambory

Umyjte a oloupejte pár brambor, poté je nakrájejte na plátky a aplikujte je na chodidla nohou Vašeho dítěte. Nasaďte bavlněné ponožky a nechte plátky brambor pracovat přes noc.

Voda a Brandy

Připravte si směs šálku brandy s šálkem vody, do které pak namočte gázu a umístěte ji na chodidla Vašeho dítěte ke snížení horečky.

Studené oblečení

Navlhčete látku ledovou studenou vodou, pak položte dítě a umístěte studenou látku na čelo Vašeho dítěte.

Při použití nápravných opatření, viz. výše, doporučujeme dodávat dětem i spoustu tekutin, aby se zabránilo dehydrataci. Často je také sprchujte teplou vodou.

Vřele doporučujeme následující tipy vyzkoušet, budete jednoznačně ohromeni výsledky.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze