Tento zázračný prvek dokáže jednoduše a efektivně vyléčit problémy s nespavostí a depresemi. Co více? Vylepší Vaše celkové zdraví!

Nemůžete usnout a celé noci přemítáte nad úkoly, které jste neudělali a které musíte další den dohnat? Stres je v dnešní době všude kolem nás a nedostatek spánku k tomu lidskému tělu vůbec neprospívá. Podívejte se, jak se s těmito problémy jednoduše poprat!

Všichni víme, že naše tělo potřebuje spát, aby doplnilo vlastní energii, a získalo tak ztracenou úroveň energie. Existuje mnoho důvodů, které mohou způsobit nespavost, stejně jako stres při práci, zdravotní problémy apod. V určitém čase však nedostatek spánku může způsobit vážné problémy pro Vaše celkové zdraví. V důsledku nedostatku spánku začne tělo trpět nízkou hladinou serotoninu, což může vést k depresím. To vše, aniž byste si toho nějak zásadně všimli. Vedle toho serotonin reguluje také chuť k jídlu, teplotu Vašeho těla, náladu a mnohé další funkce.

5-HTP (5-hydroxytryptofan) je látka, která produkuje serotoninovou sloučeninu bez jakýchkoli vedlejších účinků. Název rostliny, ze které je 5-HTP extrahována, je Griffonia Simplicifolia a pochází z Jižní Afriky. 5-HTP sloučenina může být také získána ze suplementů. Právě tato sloučenina je pro Vás důležitá, nebo Vám dokáže pomoci odstranit depresi, nespavost a podpořit úbytek hmotnosti.


[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Potraviny, které obsahují dobré množství směsi 5-HTP, jsou mléčné výrobky, hovězí, kuřecí a vepřové maso, ryby, čokoláda, brokolice, růžičková kapusta, špenát, banány, melouny, avokádo, pomeranče atd.

Lidské nervové centrum má neurotransmiter nazývaný serotonin. Tento neurotransmiter pomáhá zlepšit Vaši náladu a kvalitu Vašeho spánku. Když máte nízké hladiny tohoto neurotransmiteru, může to vést až k depresím, nespavosti, migrénám, agresi atd.

Tryptofan nelze vyrábět a produkovat lidským tělem, ale můžete ho získat z potravin, jako jsou rýže, banány, sýry, vejce, sója, obiloviny atd.

Co říct na závěr?

Dobrá a zdravá strava, která obsahuje velké množství tohoto prvku, Vám může pomoci bojovat proti nespavosti, a může Vám tak pomoci snížit hladinu stresu a odstranit deprese.

Opravdu doufáme, že se Vám tento článek líbil, a tak ho nezapomenete sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze