11 základních módních tipů a triků, které z Vás učiní kost k nakousnutí!

V moderním světě se počet tipů vytvořených a doporučovaných různými designéry a stylisty rychle zvyšuje dle aktuální sezóny. Vždy byste ale měli pamatovat na základní pravidla módy, díky kterým budete vždy vypadat dokonale!

V moderním světě se počet tipů vytvořených a doporučovaných různými designéry a stylisty rychle zvyšuje dle aktuální sezóny. Sotva se tak dá překvapit kombinací různých stylů, nebo dokonce neporazitelného vzhledu. Nikdo by však nikdy neměl zanedbávat pravidla „bezpečnosti“ – zejména pak v základním vybavení svého šatníku!

Připravili jsme proto pro Vás seznam každodenních tipů a triků, díky kterým budete vždy vypadat dokonale!

1. Ploché boty s oblekem

Ploché boty způsobují, že Vaše kotníky vypadají větší a to může způsobit, že nohy vypadají jako pár dlouhých chlebů, nebo širokých pilířů. To je zvláště nevhodné v případě obchodního oblečení, které by mělo znamenat eleganci. V tomto případě je lepší upřednostnit podpatky.

2. Dlouhé triko přes džíny

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Dlouhé pevné triko přes džíny činí siluetu příliš dlouhou. Navíc, společně s šortky bude obraz vypadat ještě trapněji. Proto je lepší, když si takové triko zastrčíte do džínů. Pokud to není Váš styl, pak je lepší upřednostnit volné tuniky.

3. Objemná kabelka pro výjimečnou událost

Objemná taška je univerzální doplněk. Nejen, že se Vám hodí k běžnému oblečení, ale také obchodnímu stylu. Když se ale chystáte jít do restaurace nebo klubu, je lepší zvolit si kompaktnější model. V těchto případech je volba objemné tašky nevhodná.

4. Kotníkové boty s krátkou sukní

Kotníkové boty zřídka odpovídají sukni. Tento typ bot vizuálně zkracuje nohy. Tento nežádoucí účinek je zesílen krátkou sukní. Nejlepší alternativou  v zimě jsou tak klasické ploché boty, nebo kozačky.

5. Několik „uvolněných“ kusů oblečení najednou

Několik volných kusů oděvu v jednom vzhledu zcela skrývá Vaše ženské tvary, které by měly být spíše podpořeny (pas, boky, prsa). Pokud máte silnou touhu nosit něco volného, ​​je lepší vyvážit ostatní prvky Vašeho vzhledu tak, že zvolíte také něco, co zdůrazní Vaší ženskost.

6. Punčocháče s šortkami

Šortky jsou tradičně považovány za předmět letního oblečení, který nepotřebuje žádné doplňky. Je lepší je nosit v příslušné sezóně místo vytvoření nevskusného vzhledu s hustými, třpytivými, nebo jinými typy punčoch.

7. Tulipánová sukně

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Tento typ sukně je pro danou postavu „bezpečný“, jestliže je to sukně s nízkým pasem. Tulipánové sukně s vysokým pasem vypadají dobře, pokud stojíte rovně. Když se pohybujete, vzniká iluze vyčnívajícího břicha, i když jste štíhlá. Máte-li pochybnosti při výběru správného stylu, držte se klasiky a pamatujte na svůj typ postavy.

8. Větší boty

Velké boty vypadají bez chuti. Je lepší jít nakupovat boty v dřívější části dne, protože Vaše nohy mohou být unavené a oteklé na konci dne. Velikost obuvi se tak „odkloní“ od skutečné velikosti.

9. Želví krk

 

Měli byste být opatrní s tímto typem oděvu, protože Váš krk by mohl vypadat kratší, a Vaše postava tak může připomínat čtverec. Neměli byste se vyhybat oblečení s otevřenými výstřihy a v případě potřeby můžete vždy zvolit šátek, nebo šál.

10. Džíny, které Vám nesednou 

Džíny mají tendenci se vytáhnout a uvolnit. Pokud jsou tedy džíny trochu volné, když je poprvé zkoušíte, existuje riziko, že po určité době Vaši postavu nezlepší, ba nakopak bude Vaše postava vypadat bez tvaru. Při výběru džínů, které jsou trochu těsné (trochu, nikoliv o velikost menší), máte šanci, že budou džíny držet tvar o něco déle a více.

11. Popruhy na podprsenku

Viditelné popruhy na podprsenku jsou vskutku laciné. Takže doporučujeme použít kancelářskou sponku, kterou ramínka spojíte. Nyní si můžete vychutnat Váš dokonalý smysl pro módu!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

stylishlyme.com, femalejungle.com, health.learninginfo.org

Vstoupit do diskuze