Tento domácí recept je přímo zázračný! Dokáže vyléčit chřipku a nachlazení během 24 hodin!

Trápí Vás často v zimním období nachlazení a chřipky? Pak pro Vás máme recept, který Vás jisto jistě potěší! Díky tomuto přírodnímu kouzlu se zbavíte onemocnění již během 24 hodin!

Tento pozoruhodný recept poslal jeden z našich čtenářů. Jedná se o domácí recept, který je velmi starý, ale také velmi účinný. Bylo prokázáno, že tento recept pomůže vyléčit běžnou chřipku a nachlazení za méně než 24 hodin!

Tento recept je také velmi užitečný při prevenci a zastavení onemocnění plic. Během zimní sezóny není nikdo v bezpečí před nachlazením a chřipkou. Počet infikovaných lidí narůstá každý den, zejména pak hovoříme-li o velmi malých dětech. Je to pravděpodobně proto, že jejich imunitní systém není dost silný, a tak nedokážou účinně bojovat s viry, což je ve valné většině příčinou nachlazení a chřipky.

To špatné na nachlazení a chřipce je to, že pokud s nimi nebudete zacházet správně a neprovedete všechna nezbytná opatření k jejich vyléčení, mohou Vám „napadnout“ plíce během několika málo dní, a způsobit tak děsivé plicní onemocnění zvané pneumonie. A dokonce ani mocná antibiotika Vám nemohou pomoci s tímto onemocněním plic!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Ale naštěstí existuje velmi starý recept, který Vám s tím může pomoci. Měli byste ho proto využít, jakmile si všimnete prvních varovných příznaků nachlazení. Garantujeme Vám, že brzy pocítíte jeho zázračné účinky a to bezprostředně po 24 hodinách! Vaše nachlazení, či chřipka  budou úplně pryč.

V čem spočívá celé kouzlo?

Co budete potřebovat?

Nejprve si je třeba sehnat nějaký to sádlo, ale ujistěte se, že v něm není žádná sůl! Nejlepší je proto to domácí. Pak budete potřebovat nějaký balicí papír a nějaký palivový plyn, který si můžete koupit téměř ve všech lékárnách.

Jak na to?

  1. Nejprve je třeba si trochu sádla aplikovat na hrudník.
  2. Pak umístěte balicí papír na hrudník, nasáknutý plynem.
  3. Papír obalte plastovým obalem a položte na něj kus látky nebo ručník, který předtím zahřejte.
  4. Sádlo byste měli nechat působit přes noc a ráno ho odstranit.

Již druhý den byste na vlastní kůži měli pocítit zázračné léčivé účinky! Pokud jste měli vysokou teplotu, bude pryč!

Děkujeme za přečtení, a pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte se o něj podělit se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze