Toto malé ovoce je zkrátka poklad aneb na velikosti nezáleží! Až zjistíte, co všechno dokáže vyléčit, nebudete tomu věřit!

Už jste slyšeli o Mochyni peruánské? V ČR se jedná o ne zcela známý druh ovoce, což je velká škoda! Její přínosy pro lidské zdraví jsou ohromné!

Příroda je velmi rozmanitá, a tak obsahuje řešení na téměř všechny nemoci a zdravotní stavy. Existuje mnoho druhů ovoce a zeleniny, které mohou být použity k léčbě onemocnění, např. Mochyně peruánská! Už jste o ní slyšeli?!

Toto úžasné ovoce roste na divoké rostlině. Jedná se o malé bobule, jež mají kulatý tvar a mají sladkou chuť. Jejich příjemná žlutá barva je skutečně viditelná a jejich obal vypadá jako kukla, která není jedlá.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Mochyně peruánská je původem z amerického kontinentu. Od svého objevu se rozšířila po celém světě a je přítomna téměř všude. Existuje více než 50 druhů těchto zlatých bobulí, které jsou používány již od předkolumbijské éry. Jedná se o docela obyčejný druh ovoce v Peru a Kolumbii, kde se ovoce pěstuje v údolích a je Inky považováno za posvátné již po dlouhá staletí. Čaj z těchto bobulí byl konzumován mezi královskými potomky v Německu a Anglii již v 18. století!

Jaké jsou hlavní přínosy Mochyně peruánské?

  • Je výhradním zdrojem vitamínu A, B a C.
  • Jedná se o výkonný zdroj energie, který dokáže řádně zlepšit výkon, např. sportovcům.
  • Pomáhá zlepšit vývoj dětí díky přítomnosti fosforu a proteinů.
  • Dokáže účinně bojovat téměř proti všem bolestem.
  • Je významným diuretikem.
  • Dokáže regulovat hladiny cholesterolu v krvi.
  • Upravuje trávení a zažívací problémy, jako je zácpa.

Jak můžete vidět, Mochyně peruánská je vskutku zázračné ovoce s četnými přínosy pro lidské zdraví, a proto by se měla stát součástí Vaší stravy.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze