Víte, co o Vás vypovídá barva Vaší rtěnky? Může o Vás totiž prozradit mnoho!

Jaká je oblíbená barva Vaší rtěnky, kterou nosíte téměř pořád? Víte, že dokáže prozradit mnoho o Vaší osobnosti? Podívejte se, jestli to na Vás sedí!

Bez ohledu na odstín, Vaše oblíbená rtěnka odhalí hodně o Vaší povaze, sebeúctě a postavení ve společnosti. Zajímáte-li se tedy o to co, pak pokračujte ve čtení!

Jasně růžová rtěnka – ženy plné energie

Jasně růžová rtěnka je oblíbenou barvou dobrodružných žen, které jsou vždy připraveny k akci. Tyto ženy dokáží nudnou noc proměnit na bláznivý večírek a jejich hravost vypovídá o jejich jasném nadhledu na život.

Švestková rtěnka – opravdu originální ženy

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Pokud Váš oblíbený rtěnkový odstín je v barvě švestek, jste originální žena, která se nebojí být centrem pozornosti. Tyto ženy mají kolem sebe silnou auru a nikdy se nevyhýbají výzvám. Švestková rtěnka označuje také jedinečný styl, který dále vypovídá o individualitě těchto žen.

Červená rtěnka – vášnivé ženy

Stejně jako ženy, které upřednostňují švestkové rtěnky, ženy, které nosí červenou rtěnku, se nebojí být v centru pozornosti. Tyto ženy se cítí pohodlně ve své vlastní kůži, a tak přitahují pohledy všech kolem sebe. Jsou vždy hlasité a odvážné, což z nich činí skvělé vůdce.

Lesk na rty – komunikativní ženy

Ženy, které preferují lesk na rty, jsou šťastní a zábavní lidé, kteří si užívají dobré společnosti. Ženy, které preferují lesk na rty, nejsou dostatečně vážné a vždy si užívají přítomný okamžik.

Nude rtěnka – teplé a veselé ženy

Ženy, které nosí nude rtěnky, jsou obvykle plaché, ale také veselé a přívětivé. Přestože vynaložily velké úsilí na jejich vzhled, tyto tóny ukazují, že chtějí být brány vážně.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Korálová rtěnka – pozitivní ženy

Tyto ženy mají pozitivní pohled na svět a jsou vždy usměvavé a šťastné. Vždy se snaží najít pozitivní stránku věci bez ohledu na situaci.

Fialová rtěnka – tajemné ženy

Fialová rtěnka je často „zbraní volby“ záhadných žen. Tyto ženy jsou většinou tiché, ale velmi inteligentní a sofistikované. Tyto tóny ukazují, že ženy, které je nosí, jsou velmi sebejisté.

Tmavě červená rtěnka – klidné, ale silné ženy

Ženy, které nosí tmavě červenou rtěnku, jsou přesvědčeny o svých schopnostech, ale klidné a vyhrazené. Nechtějí být v centru pozornosti, ale jsou velmi spolehlivé.

Růžově hnědá rtěnka – nezávislé ženy

Růžově hnědé rtěnky jsou obvykle prioritou vážných a inteligentních žen. Tyto ženy sledují trendy a vědí, co se kolem nich děje. Nicméně jsou nezávislé a nejsou otroky stylu a módy.

Ženy, které nenosí rtěnku, nemají čas na nesmysly!

Ženy, které se vyvarují rtěnek, by měly být brány vážně. Jsou odvážné, soustředěné a nejsou zrovna příjemné v nepohodlných situacích.

Tak co, našli jste se v tom?

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

zneskica.com

Vstoupit do diskuze