Když jsem viděla kamarádku, jak si schovává slupku od granátového jablka, nechápala jsem. Když mi ale potom začala vyprávět, jak se cítí poslední dobou skvěle, začala jsem důkladně naslouchat!

Nevěřila jsem tomu, ale tento nápoj dokáže uzdravit žaludeční vředy za 7 dní! A to není všechno… Dokáže si také poradit se záněty střev, průjmem a salmonelou během 5 hodin! Zní to jako zázrak, že? Přitom jde jen o kouzelný nápoj zahrnující slupku granátového jablka.

Nevěříte? Vyzkoušejte! Stačí slupku řádně vysušit a schovat ve Vaší domácí lékárně, dokud nepřijde ten správný čas.

V prosinci roku 1999 publikoval ruský deník článek „Zapomenutý Hippocrates a léčivé rostliny“, jehož autor je ruský odborník přes byliny G. L. Glubok. Psal o patentovaném předpisu proti úplavici, průjmu, choleře, apendicitidě (bez operace) a salmonele. Patentování tohoto léku (v roce 1996) předcházela povinná kontrola v lékařském zařízení a jeho schopnost inhibovat patogenní bakterie „in vitro“.

Co budete potřebovat?

Je velmi důležité sledovat poměr složek. Poměr suché slupky granátového jablka a vroucí vody by měl být 1:20.
• 10-12 g sušené slupky granátového jablka
• 200 ml vody

Jak na to?

1. Do připravené nádoby vložte 10-12 g sušené slupky granátového jablka a přidejte 200 ml vroucí vody. 1. Do připravené nádoby vložte 10-12 g sušené slupky granátového jablka a přidejte 200 ml vroucí vody.
2. Zakryjte pokličkou.
3. Nechte luhovat cca 25-30 minut a pak nápoj vypijte.
4. Slupku za žádných okolností nevyhazujte.
5. Takto jednoduše zahájíte léčbu.

Použití tohoto léku je odlišné pro různé nemoci!

Pro léčbu úplavice, průjmu, salmonely, břišního tyfu, cholery a akutní apendicitidy byste měli pocítit účinky již během prvních 5 hodin.

Jak správně konzumovat?

Vypijte půl šálku (sklenice). Pokud po 10 minutách pocítíte uvolnění a zlepšení Vašeho stavu, znamená to, že léčba běžného průjmu je účinná.
Pokud po 10 minutách necítíte žádné zlepšení, je třeba zůstat doma a vypít zbývající polovinu šálku po 3 hodinách. Hojivý proces bude pokračovat v příštích třech hodinách. Hojení a léčba oficiálně začíná po 5 hodinách od zahájení léčby.
K léčbě vředů tenkého střeva, kolitidy (zánětu tlustého střeva) nebo střevní dysbakteriózy v 7 dnech je nutné si pečlivě vysušit kůru z granátového jablka a konzumovat ji následujícím způsobem.

Jak správně konzumovat?

Vypijte polovinu odvaru (90-100 ml) během jednoho dne ve čtyřech intervalech, přibližně stejných. Tedy 4x za den 20-25 ml odvaru. Začněte hned ráno na prázdný žaludek a poslední čtvrtou dávku si dejte těsně před spaním.
Tento odvar byste neměli pít každý den, ale každý druhý den. Tento postup by měl stačit pro úplné vyléčení. Pokud trpíte žaludečními vředy a chcete pokračovat v léčbě, můžete tak učinit po 7denní přestávce po první léčbě.
Pamatujte si: Během léčby je striktně zakázáno konzumovat alkohol!

Vstoupit do diskuze