TOP 5 měst, které musíte navštívit v roce 2017

Skvělé tipy kam vyrazit na výlet, aneb co určitě nesmíte prošvihnout v letošním roce. Čtěte, jaké jsou horké novinky…

Tato města prostě musíte navštívit v roce 2017....

Zdroj: Flickr.com

1.Food truck v Madridu

Labužnický víkend Madridu nesmíte zmeškat. Každý měsíc po dobu šesti dnů se sjíždějí desítky nákladních automobilů a nabízejí pochoutky jako je hamburger s chobotnicí a různé druhy Tapas. A každý třetí víkend v měsíci se v obchodní čtvrti Azca koná MadrEat Market, kde nabízejí pochoutky vyhlášené restaurace.

2.Food market v Portu

Vyhlášený food market v Lisabonu, který láká na show známých kuchařů, vyhlášené restaurace a výrobce potravin z celého světa možná nahradí nový market v Portu, který se otevře ve druhé polovině letošního roku. 500 míst k sezení, 15 restaurací, 4 bary, 4 obchody, kavárna s uměleckou galerií na vlakovém nádraží Sao Bento … To už stojí za to se mrknout na letenky, co říkáte?

Zdroj: Flickr.com

3.Food zábava v Bologni

Některé z italských zábavních parků nejsou až tak zábavné, ale Eataly World, který bude otevřen v průběhu tohoto roku na okraji města Bologna, chystá překvapení. Bude se totiž točit okolo tímto národem milované činnosti – jídlem. Těšit se můžete na 40 různých workshopů, kde můžete sledovat výrobu sýrů a těstovin, 25 restaurací a další stánky s občerstvením, které budou nabízet to nejlepší z místních potravin.

Zdroj: Flickr.com

4.Nový Řím

Rok 2017 je římský renesanční rok. Koloseum je bez lešení (čistšín než to bylo v minulých dvou tisíciletích), fontána di Trevi a Španělské schody jsou po rekonstrukci již znovu otevřeny a Circus Maximus je nyní částečně otevřen poprvé za sedm let. Takže kam jet na prodloužený víkend je již jasné.

Zdroj: Flickr.com

5.Marrakech na kole

Marrakech Medina Bike Share byl otevřen v listopadu loňského roku. Je to zkrátka bomba. Některé z 300 elektro kol si můžete za drobný obnos vypůjčit a projet Marrakech na kole. Solárních panely najdete i na klíčových místech jakou jsou Majorellské zahrady a mešita Kutubíja.

Zdroj: Flickr.com

Věříme, že jsme vás inspirovali. Tak neváhejte a mrkněte na letenky.

Vstoupit do diskuze