Neustále Vás trápí kopa špinavého prádla, které když už konečně vyperete, musíte ještě složit? Pak Vám určitě pomohou tyto 4 časově úsporné triky pro perfektně složené oblečení!

Není tak zábavné, co se týče praní prádla, že většina těžké práce je až úplně na konci, že? No tak, inženýři. Máme stroje na mytí a sušení našich oděvů, ale ani jeden na jejich složení?

Naštěstí jsme pro Vás našli několik kreativních způsobů, jak si to skládání trochu ulehčit.

Podívejte se na video návody níže pro plnou demonstraci a už nikdy nebudete muset trávit tolik času skládáním a uklízením oblečení!

1. Vtáhněte ponožky do sebe

Díky této metodě se stane uklízení ponožek vskutku rychlým a efektivním řešením. Už se Vám nikdy nestane, že nebudete schopni nalézt svůj druhý pár. Vaše ponožky vždy budou po hromadě!

2. Složte tričko raz, dva, tři!

Tento trik vyžaduje malou geometrii (ale jen malou!). Jakmile zvládnete pohyb a otáčení, všechny Vaše trika budou vypadat jako dokonale poskládané přímo z obchodního domu.

 3. Využijte časopis, který Vám pomůže se skládáním košilí!

Jeho ostré hrany a praktické rozměry z něj činí perfektní vodítko pro dosažení tohoto úkolu.


4. Konec vytahování Vašich svetrů!

Stylista a módní guru Clinton Kelly je velkým fanouškem tohoto triku, který Vám pomůže zejména tehdy, když vyčerpáte prostor v zásuvce. Namísto toho, abyste věšeli svetry na ramínka běžným způsobem, díky čemuž se Vám mohou snadno vytahat, vyzkoušejte tohoto osvědčeného triku.

 Zdroj: goodhousekeeping.com

Vstoupit do diskuze