Vyrobte si zázračný bělící prostředek!!!

Také se snažíte prát bílé prádlo znovu ve snaze, že bude krásně bílé?

Také se snažíte prát bílé prádlo znovu a znovu ve snaze, že bude krásně bílé, ale je to stále horší a horší? Nezoufejte, máme pro vás zaručený recept, který opravdu funguje. Vaše prádlo bude zářit.

Budete potřebovat:

  • vařící vodu
  • 1 hrnek pracího prášku
  • 1 hrnek prášku do myčky
  • 1 hrnek bělidla
  • 1/2 hrnku boraxu (tetraboritan sodný)

Jak na to:

Můžete použít buď pračku (ideálně pokud máte pračku s horním plněním) nebo velký hrnec. Mějte na paměti, že uvedené množství ingrediencí by mělo působit jako silný koncentrát, takže vždy perte max. jednu nebo dvě věci na menší množství vody. Čím více dáte vody, tím méně bude přípravek účinný.

Nechte prádlo máčet co nejdéle, ideálně přes noc.

Pokud máte pračku s předním plněním, která neumožňuje prádlo namáčet delší dobu, můžete nechat prádlo namočené ve velkém hrnci s horkou vodou, nebo můžete použít jakýkoliv velký kbelík s vařící vodou.

Podívejte, jak to funguje. Povlak na polštář jsme na pár hodin namočili do kbelíku a vidíte ten rozdíl. Je to naprosto skvělý recept, jak dosáhnout zpět bílého prádla.

Tip: Ideální je, pokud zkusíte tento recept v létě nebo alespoň ve slunný den. Když pověsíte prádlo ven na šnůru, nebo jen tak položíte na sušák, sluníčko efekt bělení ještě znásobí.

Vstoupit do diskuze