Tato rostlina jednoznačně zlepší Váš zrak! I kdyby Vám táhlo na 70 let!

Realita je taková, že mnoho lidí po celém světě má velké problémy se zrakem. Chápeme, že pokud jste jedním z nich, pravděpodobně jste už utratili tisíce korun za brýle a čočky. S tím však dnes můžete přestat! Přinášíme Vám totiž přirodní recept, jak zlepšit Váš zrak!

Otázka za milion dolarů: Proč trávíte tisíce dolarů ročně za drahé čočky a brýle, když můžete zlepšit svůj zrak zdravým a přirozeným způsobem, a to jen za malou část plánované finanční částky? Realita je taková, že mnoho lidí po celém světě má velké problémy se zrakem. Chápeme, že pokud jste jedním z nich, pravděpodobně se Vám ani nechce ztrácet čas u očního lékaře, či utrácet tisíce za brýle/čočky, a tak svou návštěvu neustále oddalujete. S tím dnes můžete přestat!

Zeptáme se Vás na jednoduchou otázku: Všimli jste si někdy, že Vám lékaři každý rok předepisují nové brýle? Skutečná a ošklivá pravda, že? Vždyť by Váš zrak měl být teoreticky lepší! Ale bohužel tomu tak není. A to je hlavní důvod, proč lidé nakupují neustále dokola drahé brýle, které by měly údajně zlepšit jejich zrak.

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Naše oči vyžadují, abychom tyto živiny měli na optimální (funkční) úrovni!

  • Vitamíny A, C, E a minerály jako měď a zinek jsou nezbytné pro Váš zrak.
  • Antioxidanty, včetně beta-karotenu, luteinu a zeaxantinu, chrání makulu před poškozením od slunce. Získejte tyto potřebné antioxidanty z tmavé listové zeleniny, žloutků, žluté papriky, dýně, sladkých brambor a mrkve. Současný výzkum ukazuje, že konzumace žluté a zelené zeleniny může pomoci zabránit vzniku makulární degenerace související s věkem, což je hlavní příčina slepoty.
  • Potraviny bohaté na síru, cystein a lecitin pomáhají chránit čočku před tvorbou katarakty. Vynikající způsoby prevence zahrnují česnek, cibuli, šalotku a kapary.
  • Na antrocyanin bohaté borůvky, hrozny a goja bobule mají antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají zlepšit Váš zrak.
  • DHA je mastná kyselina nacházející se v rybách, jako je divoký losos, sardinky, makrela a treska. DHA poskytuje strukturální podporu buněčným membránám pro zvýšení zdraví očí.

Vaše brýle Vám mohou pomoci vidět lépe, ale nezlepší Váš zrak. A měli byste také vědět, že se Váš zrak bude stále zhoršovat, pokud nebudete řešit kořen problému. Jak jsme říkali, neměli byste mít strach, protože pro Vás máme správnou odpověď. V tomto článku Vám ukážeme, jak si připravit nejsilnější domácí lék, který Vám jednoduše zlepší zrak! A nezapomeňte, nejlepší věc na tomto mocném domácím léku je jednoduchost přípravy a dostupnost ingrediencí!

Ve skutečnosti budete potřebovat jen aloe vera, vlašské ořechy, med a citróny, a to je všechno! A věřte, nebo ne, výsledky jsou neuvěřitelné. Mnozí lidé po celém světě, kteří tento „lék“ užívali, uvedli, že dosáhli pozitivních výsledků.

Co budete potřebovat?

  • 100 g  dužiny aloe vera
  • 500 g drcených vlašských ořechů
  • 300 g medu
  • citrónovou šťávu (3-4 citrony)

Jak na to?

Zde je to, co musíte udělat – je to velmi jednoduché! Musíte zkrátka umístit všechny ingredience do mixéru a mixovat, dokud nedostanete hladkou směs.

Jak tuto zázračnou směs používat?

Tuto směs byste měli konzumovat 3x denně, 1 PL vždy 30 minut před hlavním jídlem.

Konzumujte pravidelně, dokud se Váš zrak nezlepší. Měli byste také vědět, že tento úžasný lék je silná výživová a vitamínová bomba. Posílí celé tělo a celkově zlepší Vaše zdraví. Ujistěte se však, že tento přípravek udržujete v chladničce a používejte ho nejméně po dobu 10 dnů!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]POZOR!

Buďte opatrní, protože i aloe vera může způsobit problémy, zejména pokud trpíte těmito zdravotními stavy: akutní renální onemocnění, gastrointestinální poruchy, poslední trimestr těhotenství, zánětlivé procesy ženských pohlavních orgánů, kardiovaskulární onemocnění, tuberkulóza a hemoroidy. A aloe vera by nemělo být starší než 3 roky!

Opravdu doufáme, že se Vám tento článek líbil, a nezapomenete ho tak sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze