Když jsem viděla kamarádku, jak namáčí kousek chleba do octa, nechápala jsem, co dělá. Pak jsem ale nevěřila svým očím, jakých zázraků takto docílila!

Mozoly jsou věčným problémem, že? Obvykle se vyskytují na prstech a jiných částech nohou, což může značně znepříjemnit život. Dnes Vám však přinášíme zázračný tip, pomocí kterého se mozolů zbavíte raz dva!

Mozoly jsou věčným problémem, že? Obvykle se vyskytují na prstech a jiných částech nohou. Většinou k nim dochází, když je na prst, nebo na danou oblast kladen příliš velký tlak, což vede k obrannému mechanismu, který zabraňuje tvorbě infekčních puchýřů.

Ačkoli na začátku mozoly nezpůsobují velkou bolest ani nijak závažné nepohodlí, mohou se časem rozbolet, vést k potížím s chůzí, a zabránit Vám tak ve vykonávání běžné každodenní aktivity.

Poznámka! Další možné příčiny jsou suchá kůže, snížení tělesného tuku, či nadměrné tření.

Jak jsme již zmínili, mozoly se obvykle objevují na nohách, protože je na ně při chůzi kladen největší tlak. Sportovci, tanečníci, kuchaři a hudebníci jsou vystaveni většímu riziku výskytu mozolů, než je tomu u normálních lidí. Ale nemusíte se bát, protože Vám dnes ukážeme nejefektivnější domácí přípravky, které Vám pomohou zbavit se mozolů během několika dní! Tyto triky jsou velmi jednoduché. Musíte jen dodržovat tyto jednoduché pokyny!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Chléb a ocet

Musíte zkusit tuto jednoduchou, přesto velmi účinnou metodu! Stačí jen umístit kus chleba do bílého octa a poté ho přiložit na mozol. Následně zakrýt kusem gázy a zajistit obvazem. Takto byste ocet měli nechat působit přes noc. Stejně jako nás i Vás určitě překvapí výsledky!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Citrón

Nejprve si vezměte kůru organického citronu a položte ji na postiženou oblast. Zakryjte kouskem gázy, zajistěte obvazem a nechte působit celou noc. Ráno odstraňte a buďte příjemně překvapeni výsledky.

Ricinový olej

Jedná se o velmi jednoduchou metodu! Stačí, když pomocí tampónku aplikujete na mozol trochu ricinového oleje. Ráno Vás jisto jistě překvapí výsledky!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze