Víte, co se stane, když umístíte každou noc pod svou postel sklenici vody? Vyzkoušejte to, budete ohromeni!

Příčinou většiny duševních chorob jsou jak biologické, tak psychologické faktory, ale mohou zde určitou roli hrát i duchovní faktory. Proto Vám dnes přinášíme jednoduchý návod, jak ze svého domova vypudit negativní energii!

Příčinou většiny duševních chorob jsou jak biologické, tak psychologické faktory, ale mohou zde určitou roli hrát i duchovní faktory. Tyto faktory jsou důvodem, proč pacient nereaguje dobře na léčbu, nebo proč onemocnění postupuje.

Pokud tomu tak je, máme pro Vás takový menší rituál, který uklidní Vaši mysl a eliminuje negativní energii v domě. Léky jsou dobré, ale věřit v účinnost přírodních léků Vám neublíží, spíše pomůže se lépe a rychleji zotavit.

Rituál, který pro Vás dnes máme, spočívá v položení sklenice vody pod postel, čímž zabijete všechny špatné vibrace. Voda je jeden z hlavních prvků, který přitahuje negativní energii, a může ji tak i účinně odstranit.

Když položíte sklenici vody pod postel, vyženete veškerou negativní energii pryč z Vašeho pokoje. Dalším krokem je vylít ráno starou vodu a na další noc ji nahradit čerstvou. Proces můžete opakovat tak dlouho, jak chcete.

Jak na to?

Jak jsme již výše uvedli, rituál je velmi jednoduchý! Stačí pouze nalít trochu vody do čisté sklenici, kterou poté položíte pod Vaši postel a necháte ji tam přes noc.

Ráno byste měli na chvilku zpozorovat sklenici! Pokud je zakalená a voda má bubliny, znamená to, že absorbovala negativní energii. Dokonce i když je sklo čisté a voda není tak bublinková, měla by absorbovat špatné vibrace.

Posledním krokem je tedy spláchnou starou vodu do záchodu a opakovat proces opět tím, že napustíte čerstvou vodu a opět ji na celou noc umístíte pod postel.

Pamatujte, že byste nikdy neměli používat stejnou vodu z předchozí noci!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze