Zázračný detoxikační drink přímo od Stanleyho Burroughse, známého lékaře z oblasti alternativní medicíny! S tímto drinkem ze sebe dostanete všechen nahromaděný toxický odpad, který může být extrémně škodlivý!

Trpíte zácpou? Tak to nadešel pravý čas vyzkoušet tuto detoxikační metodu, kterou vymyslel světově známý lékař z oblasti alternativní medicíny Stanley Burroughs, autor knihy The Master Cleanser!

Tlustá střeva jsou zodpovědná za mnoho důležitých funkcí v lidském těle. Tlusté střevo udržuje rovnováhu vody v lidském těle, reguluje a zlepšuje funkci imunitního systému a pomáhá při trávicím procesu. Takže můžeme jednoduše říci, že tlusté střevo má velmi důležitou roli a funkci, která nás udržuje zdravé a plně funkční. Pokud střeva nefungují správně, toxický odpad nebude bezpečně odstraněn z těla a místo toho bude absorbován do něj. To značí vskutku velký problém!

Doba potřebná k tomu, aby potravina prošla našimi zažívacími orgány, je nejméně 24 hodin. A potraviny se špatnou nutriční hodnotou, nízkým množstvím vitamínů, vlákniny a enzymů zpomalují proces, díky čemuž to může trvat až 70 hodin. Konečným výsledkem tohoto nezdravého procesu jsou kila nahromaděného odpadu v lidském těle. Zácpa – nejčastější známka, že se v těle nachází velké množství toxického odpadu. Když trpíte zácpou, odstraňování tohoto odpadu může být velmi bolestivé.

Nejčastější příznaky příliš velkého množství toxického odpadu v lidském těle!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

 • Oslabený imunitní systém
 • Kožní vyrážka, infekce močových cest, vaginální infekce
 • Změny nálady
 • Špatná paměť, úzkost, únava, deprese
 • Bolest svalů a kloubů
 • Problémy se zažíváním
 • Bolest žaludku, poruchy trávení, plynatost, průjem, nadýmání, zácpa

V tomto článku Vám tedy ukážeme, jak vyrobit zázračný nápoj, který byl vyvinut v roce 1940 slavným doktorem Stanleym Burroughsem. Dr. Stanley byl slavný lékař v oblasti alternativní medicíny. Tento proces čištění trvá 10 až 16 dní!

Co budete potřebovat?

 • 1 ČL kájenského pepře
 • 3 l filtrované vody
 • 2 ČL organického javorového sirupu
 • ½ l čerstvé citrónové šťávy

Jak na to?

 1. Nejprve umístěte všechny ingredience do jedné skleněné nádoby a důkladně je promíchejte.
 2. Výslednou směs uchovávejte na tmavém a chladném místě.

Jak správně konzumovat?

Tuto směs byste měli konzumovat po dobu 10 dnů, nejméně 5-8x denně.

Poznámka! Neexistuje žádná doporučená denní dávka. Měli byste pít tolik, kolik dokážete tolerovat, protože chuť je docela atypická. Někteří lidé, kteří podstoupili tento detoxikační proces, tvrdili, že 3 velké hlty jsou víc než dost.

Opravdu doufáme, že se Vám tento příspěvek líbil, a tak ho nezapomenete sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze