Máme pro Vás tip na chuťově skvělou levandulovou limonádu, která Vás ještě jako bonus vysvobodí od pocitů úzkosti a bolesti hlavy!

Máte-li rádi domácí limonády, či byste se rádi zbavili bolestí hlavy, je tento recept jako zrozený přímo pro Vás! Levandulovou limonádnou potěšíte jak svou rodinu, tak své přátele či návštěvu. Uvidíte, že se budou ještě ptát na recept!

Věděli jste, že úzkost je třetí nejběžnější psychický problém na světě a že všichni trpí bolestmi hlavy jednou za čas? Úzkost je pocit strachu, nebo paniky. Někteří lidé se cítí úzkostlivě, panicky nebo se bojí mnoha věcí a situací v životě, jako jsou problémy s penězi nebo zkoušky, ale po přitom se po zvládnutí těžké situace cítíte mnohem lépe a klidněji. Špatnou stranou úzkosti je fakt, že někdy pocity strachu nebo úzkosti pokračují i po zdolání obtížné situace. To je okamžik, kdy se úzkost stává mnohem větším problémem a může Vás ovlivnit v každodenním životě.

Takže, co byste měli dělat? Tak prní možností je, že Vám lékaři předepíší léky, které Vám pomohou v boji s úzkostí. To může být užitečné řešení pro některé extrémní případy, ne každý však bude mít prospěch z léků. Měli byste vědět, že existují i různé přirozené způsoby, jak bojovat proti úzkosti a bolestem hlavy. Tím asi nejchutnějším způsobem je tento jednoduchý levandulový recept.

Věděli jste, že levandulový olej je jedním z nejsilnějších olejů v oblasti lidského zdraví? Levandulový olej má chemicky složitou strukturu obsahující více než 150 aktivních složek. Má také magické antiseptické, antibakteriální, antimikrobiální a detoxikační vlastnosti. Je přínosy jsou zkrátka k neuvěření!

[hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

Co budete potřebovat?

  • 6 organických citrónů (oloupaných a šťavnatých)
  • 1 kapka levandulového esenciálního oleje
  • 12 šálků čisté vody
  • 1 šálek surového medu

Jak na to?

Tato limonáda je velmi jednoduchá a snadná. Stačí jen důkladně smíchat všechny ingredience dohromady a můžete servírovat.

Tip!

Doporučujeme podávat na ledu!

Děkujeme za přečtení, a pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze