Vytvořte si osobitý styl vašeho interiéru

Buďte kreativní, několik tipů jak obměnit váš interiér. Bavte se …

Textilie tvoří nejvýraznější složku interiéru, zpravidla tu hezkou, kterou kupujeme a zdobíme interiér pro radost. Jejich obměňování je snadné a zábavné. Pojďme se podívat na pár tipů jak vylepšit váš domov.

Zdroj: idealhome.co.uk

Květinové umění

Florální motivy hlavně v posledních letech přestaly být jen vzorem, ale staly se inspirací. Vyšívané květinové povlečení stále patří do útulných ložnic, ale moderní duše vyslyšeli kreativnější designeři.

Strohý minimalismus oživí abstraktní nebo geometrické vzory v barvách rozkvetlých květů, naopak jemnosti získá pomocí uměleckých akvarelů.

Výrazně zastoupená jsou i realistické potisky exotických listů. Použití takovýchto výrazných látek je v podstatě neomezené. Uplatnit můžete na potahy polštářů, povlečení, závěsech a odvážnější je mohou použít i na stěnu, malbu či tapety.

Zdroj: idealhome.co.uk

Vzory orientu

Orientální vzory prorazily do bydlení teprve nedávno. Mezi první patřily perské koberce, ale v posledních letech se k nim přidalo spoustu dalších doplňků. Interiérové doplňky v tomto stylu vnesou do prostoru určitou specifičnost a patinu, která působí velice osobitě a útulně. Většinou se jedná o ruční výrobu, takže i drobné vady na kráse jsou součástí tohoto stylu. Vybírejte např. ručně tkané koberce, vyšívané polštáře, malované tapisérie apod., budou působit opravdu stylově.

Zdroj: idealhome.co.uk

3D horizonty

3D svět už pronikl i do bydlení, a je velice hravý. Na rozdíl od nedokonalosti ruční patiny se zde setkáváme s moderní technologií a jejím uplatněním u měkkých doplňků a textilií. Jedná se o novinku, která nabízí opravdu neokoukané možnosti a příležitosti, jak si vyzdobit byt.

Věříme, že jsme vás inspirovali. Tak do toho, najděte si vlastní styl a nebojte se změn.

Zdroj: idealhome.co.uk

Vstoupit do diskuze