Tabulová barva pro váš domov

Oživte váš byt tabulovou barvou. Budete překvapeni změnou, kterou projde váš byt.

Tabulová barva je skvělou alternativou místo nástěnky v kuchyni, případně poskytne dětem v pokojíčku možnost být kreativní bez obav, že všude bude nepořádek. Podívejte se na tři nejlepší způsoby, jak tabulovou barvu využít.

Jak dosáhnout toho, aby tabule byla perfektní:

1) Čistý povrch

Ujistěte se, že povrch je před nanášením barvy důkladně vyčištěný. Pokud máte vymalováno standardní barvou (v matu), můžete rovnou natírat. V případě, že barva na vaší stěně je vinylová barva, dřevo nebo kov, budete muset použít základní nátěr.

2) Aplikujte několik vrstev

Chcete-li získat dobrý povrch, budete muset aplikovat několik vrstev. Před zahájením vždy zkontrolujte štítek s návodem, kterým byste se měli řídit. Nechte každou vrstvu zaschnout po dobu 3-4 hodin před nanesením další.

3) 24 hodin schnutí

Teprve až barva pořádně zaschne, můžete na tabuli psát. K odstranění křídy použijte vlhký hadřík.

Podívejte se na několik tipů kde tabulovou barvu použít:

1) Stěna v kuchyni

Oživte vaši kuchyň a natřete celou jednu stěnu tabulovou barvou. Vy si zamilujete psát si vzkazy a připomenutí. A už nikdy nezapomenete koupit mléko nebo pytle do koše.

Zdroj: idealhome.co.uk

2) Dětský pokoj

Podpořte dětskou tvořivost a navrhněte jim v pokojíčku místo na kreslení. Můžete vymalovat jen část nebo celou stěnu, záleží jen na vás a na místě, které máte k dispozici.

Zdroj: idealhome.co.uk

3) Vytvořte si vlastní štítky

Snadný a rychlý tip jak dodat styl vaší zahradě.

Lepenku nalepte tak, jak chcete, aby byl štítek veliký. Natřete barvu na květináč a nechte zaschnout. Pojmenujte bylinky nebo jiné rostliny, které vysadíte.

Zdroj: idealhome.co.uk

Ještě váháte, jestli si v bytě vymalovat tabuli? Nebojte se být kreativní a jděte do toho!

Vstoupit do diskuze