Trpíte na vypadávání vlasů, štěpení nehtů a nespavost? Pak musíte zařadit do svého jídelníčku tuto jednu kouzelnou ingredienci!

Problémy s nadledvinkami mohou určitě ovlivnit, a dokonce i zničit zdraví Vašich nehtů a vlasů. Co více, zároveň dokáží ovlivnit kvalitu Vašeho spánku. To vše může být však vyřešeno za pomocí jedné kouzelné ingredience!

Problémy s nadledvinkami mohou určitě ovlivnit, a dokonce i zničit zdraví Vašich nehtů a vlasů. Co více, zároveň dokáží ovlivnit kvalitu Vašeho spánku. Nadledvinky jsou endokrinní žlázy umístěné těsně nad ledvinami. Tyto žlázy produkují hormony, jako je adrenalin, kortizol a aldosteron, které udržují Váš krevní tlak pod kontrolou, zrychlují Váš metabolismus a posilují Váš celkový imunitní systém.

Když jsou hormony uvolňovány správně, Vaše tělo je lépe vybaveno pro vypořádávání se se stresem. Co si budeme povídat, stres je jedním z nejběžnějších spouštěčů řady vážných zdravotních problémů v dnešní době. Nicméně, pokud je funkce nadledvinek nějakým způsobem narušena, bude to mít za následek méně vyprodukovaných hormonů, což může být velký problém. Naštěstí to může být vyřešeno jednoduchým přírodním prostředkem, který Vám dnes ukážeme, a dokonce Vám prozradíme, jak si ho v pohodlí Vašeho domova připravit.

Co budete potřebovat?

  • Organický med
  • Petrželové listy
  • Zázvor
  • Brazilské ořechy
  • Rozinky

Jak na to?

  1. Směs brazilských ořechů a petrželových listů smíchejte a dejte do mixéru.
  2. Poté přidejte hrozny, zázvor a med, a důkladně promixujte.
  3. Přeneste směs do nádoby a pravidelně konzumujte 2 ČL ráno na prázdný žaludek.

Pro nejlepší výsledky doporučujeme lék 2-3x týdně.

Za krátkou dobu začnete spát lépe, Vaše vlasy a nehty budou zdravější a Vaše celkové zdraví bude mnohem lepší!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

naturalhealingmagazine.com

Vstoupit do diskuze