Milujete pečená kuřecí stehna, ale rádi byste je připravili novým způsobem? Pak určitě vyzkoušejte tyto výborná Plněná kuřecí stehna. Takové jste ještě nejedli!

Jednou z možností pro nejrychlejší večeři jsou jednoznačně pečená kuřecí stehna s bramborami, nebo rýží. Levné a jednoduché, že? Dnes Vám proto přinášíme neokoukaný recept na Plněná kuřecí stehna. Takové jste totiž ještě nejedli!

Jednou z možností pro nejrychlejší večeři jsou jednoznačně pečená kuřecí stehna s bramborami, nebo rýží. Levné a jednoduché, že? Tento pokrm se stal tak známým! Je těžké si představit, že může být podáván a vařen novým způsobem, který je chutný a zároveň neobvyklý.

Díky bohu, kuchaři nedokáží zastavit proud svých kreativních myšlenek, a tak se díky jejich představivosti rodí různé nové variace: ne méně chutné, a dokonce ještě slavnější!

Dnešní recept na plněná kuřecí stehna se stane jedním z Vašich oblíbených receptů! Pravděpodobně jste již připravovali kuře s nádivkou. Pokud ano, pak víte, že je s ním trochu práce, ale výsledek stojí za to. Tyto plněná kuřecí stehna tak jisto jistě uvítáte!

Co budete potřebovat?

 • 2 ks kuřecích stehen
 • 1 ks cibule
 • 1 ks červené papriky
 • 5-6 stroužků česneku
 • 1/2 svazku petržele
 • 1/2 svazku kopru
 • 1 vejce
 • sůl a pepř dle chuti

  [hana-code-insert name=’reklama-clanek‘ /]

Jak na to?

 1. Vezměte si kuřecí prsa, omyjte je a opatrně odstraňte kůži, tak aby Vám zůstala celá.как разделать курицу
 2. Poté si nakrájejte kuřecí maso, papriku a cibuli na malé kostičky. Následně si nadrobno nasekejte česnek, petržel a kopr. Všechny ingredience dejte do jedné misky, přidejte vejce, sůl a pepř dle chuti, a důkladně promíchejte.

  [hana-code-insert name=’reklama-clanek-prvni‘ /]

  как замешать фарш на котлеты

 3. Vznikne Vám náplň, kterou nandejte opatrně do kuřecí kůže.
  как фаршировать курицу
 4. Aby se Vám směs nevysypala, svažte kůži nití, jako níže na obrázku, z obou stran.
  фаршированные окорочка
 5. Poté si rozhřejte na pánvi na střední teplotu olej. Jakmile je olej rozpálený, vložte plněná kuřecí stehna a smažte z obou stran a pod pokličkou, ať se Vám zevnitř pořádně a kvalitně propečou.
  жарить котлеты
 6. Jako přílohu si můžete zvolit cokoliv, co máte nejraději. My doporučujeme smaženou zeleninu.
  как готовить окорочка

Tip!

Doporučujeme plněná kuřecí stehna podávat s dipem ze zakysané smetany.

Dobrou chuť přejeme!

sovkusom.ru

Vstoupit do diskuze